Spēļu noma 20 EUR (nedēļas nogalei)

Lai plānojot pasākumus un bērnu ballītes nebūtu lieki jālauza galva par aktivitāšu nodrošināšanu, piedāvājam nomāt dažādas lielās spēles. Spēles būs labs izklaides elements un saliedēšanās palīgs, jo izklaidē iesaistīties patiks, kā jaunākajiem svētku viesiem, tā arī pieaugušajiem, kuriem spēles raisīs bērnības atmiņas. 

Meklējat kāzu spēles viesiem. BigGames noma piedāvā aizraujošas spēles kāzām. Tās būs lielisks palīgs vedējiem un jaunajam pārim, lai izveidotu rotaļu stūrīti un izklaidētu, kā mazākos tā lielākus viesus. 

Nomā pieejams visiem iemīļotais Cirks, Riču Raču, Dambrete, Jenga, Puzle un Mērķis, kā arī citi spēļu varianti. Lai apskatītu piedāvājuma klāstu, lūdzu apmeklējiet sadaļu NOMA

BigGames lielformāta spēles ir izgatavotas no ūdensizturīgiem materiāliem, līdz ar to izmantojamas atbilstoši pasākuma plānam. Tās iespējams novietot pagalmā, smilšu pludmalē, uz terases, sporta zālē vai izbrīvējot laukumu viesistabā. 

Nomas komplektā ietilpst visi spēles elementi un pamācība. Kā arī, to ir ērti pārvadāt un vienkārši uzstādīt.

Spēļu izgatavošana un tirdzniecība

Kad šķiet, ka visiem viss jau ir, un meklējat jaunas idejas dāvanām kāzās vai citos svētkos - izvēlaties BigGames lielformāta spēles. Pasūtiet tās, izgatavosim lielās āra spēles atbilstoši Jūsu vēlmēm. 

Iegādājieties klasiskās lielformāta spēles vai atsūtiet savas vēlmes un idejas, izgatavosim īpašas dizaina spēles tieši Jums. 

Lai iepazītos piedāvāto spēļu izmēriem un cenām, lūdzu lejupielādējiet Spēļu katalogu.

Pasūtot komplektu, piedāvājam -

  • izveidot unikālu dizaina spēli tieši Jums;
  • klasiskajām spēlēm drukas laukumā iekļaut Jūsu nosaukumu, logotipu, vai citus dizaina elementus;
  • atbilstoši noformētus spēles kauliņus;
  • mainīt laukuma izmēru.

Personalizētas lielās spēles, lieliska dāvana bērnudārza izlaidumiem.

Pie mums iespējams, atsevišķi iegādāties porolona lielo metamo kauliņu, izmērs 16x16cm, cena 8 EUR.


BigGames pasūtījuma izpildi nodrošina 10 darba dienu laikā no dizaina apstiprināšanas brīža.

JAUNUMI


Cukurvates aparāts -  noma tikai 35.00 EUR! Profesionālā cukurvates pagatavošanas mašīna, kura minūtes laikā Jums sniegs iespēju pagatavot līdz septiņām porcijām un baudīt gardu cukurvati.
  • Mājas ballītēm - 35.00 EUR uz vienu dienu  (izņemšana no 9:00 atgriešana līdz 21:00).
  • Mājas ballītēm - 40.00 EUR uz divām dienām  (izņemt varat jau dienu iepriekš un atgriezt pēc pasākuma).
  • Cenā iekļauts cukurs un 20 koka kociņi.


Bērnu izgatavots DominoBērnu izgatavots DOMINO - cītīgi strādājam, lai Jūsu svētki būtu izdevušies.  Nomas pulku papildinājusi bērnu, Elīzas un Matīsa, izgatavota lielā DOMINO spēle. Nomājot lielo Domino Jūs ne tikai labi pavadīsiet laiku, bet arī palīdzēsiet bērniem sajust ieguldītā darba rezultātu. Nomas maksa nedēļas nogalei - 10 EUR!!!

LIELIE BURTILIELIE burti - jautra komandas spēle. Izdomājiet sava pasākuma tematikas vārdus un spēlējiet LIELO burtu aklo spēli! Katram dalībniekam aizsieniet acis, iedaliet vienu vai vairākus burtus un uzņemiet laiku. Spēlētājiem ar aizietām acīm jāatpazīst saņemtie burti un jāmainās tiem, lai pēc iespējas ātrāk nokomplektētu vārdu.

MĪKSTAIS BOULINGS

MĪKSTAIS BOULINGS - ir lieliska aktivitāte, ja pasākums notiek telpās un vēlaties viesiem piedāvāt kādu aktivitāti. galvenais noteikums, nogāzt pēc iespējas vairāk ķegļu ar pirmo metienu.

NOVUSS ir Latvijas nacionālais sporta veids un ir zināms, ka latvieši ar to aizrāvušies jau 1927. gadā. Nepaliec malā un izaicini savas ballītes viesus uz kārtīgu maču.

KROKETSKROKETS ir izraujoša spēle laika pavadīšanai dārzā, pļavā vai pludmalē. Arī bērniem tā ir viegli saprotama.

XL puzle. Lielformāta puzle. Dārza spēles. Lielās spēles. Dāvana kāzās. Vēlaties asināt prātu baudot vasaru, piedāvājam nomāt lielo dārza PUZLI.  Puzles izmērs 80x60cm ar 48 gabaliem. Turklāt lielo puzli iespējams pasūtīt personalizētu ar Jūsu izvēlētu attēlu vai fotogrāfiju, tā būs burvīga dāvana kāzās vai citos svētkos.

XL Atmiņas spēle. Spēļu noma. Lielformāta atmiņas spēle. Dārza spēles.Patīk spēlēt galda atmiņas spēles un laikapstākļi ļauj to spēlēt ārā. Piedāvājam nomāt vai iegādāties XL ATMIŅAS spēli. Trenējiet atmiņu un baudiet vasaru!

0
 .