ballīte bez rotaļām ir vienkārša tikšanās!

Spēļu noma 20 EUR (nedēļas nogalei)

Lai plānojot pasākumus un bērnu ballītes nebūtu lieki jālauza galva par aktivitāšu nodrošināšanu, piedāvājam nomāt dažādas lielās spēles. Spēles būs labs izklaides elements un saliedēšanās palīgs, jo izklaidē iesaistīties patiks, kā jaunākajiem svētku viesiem, tā arī pieaugušajiem, kuriem spēles raisīs bērnības atmiņas. 

Meklējat kāzu spēles viesiem. BigGames noma piedāvā aizraujošas spēles kāzām. Tās būs lielisks palīgs vedējiem un jaunajam pārim, lai izveidotu rotaļu stūrīti un izklaidētu, kā mazākos tā lielākus viesus. 

Nomā pieejams visiem iemīļotais Cirks, Riču Raču, Dambrete, Jenga, Puzle un Mērķis, kā arī citi spēļu varianti. Lai apskatītu piedāvājuma klāstu, lūdzu apmeklējiet sadaļu NOMA

BigGames lielformāta spēles ir izgatavotas no ūdensizturīgiem materiāliem, līdz ar to izmantojamas atbilstoši pasākuma plānam. Tās iespējams novietot pagalmā, smilšu pludmalē, uz terases, sporta zālē vai izbrīvējot laukumu viesistabā. 

Nomas komplektā ietilpst visi spēles elementi un pamācība. Kā arī, to ir ērti pārvadāt un vienkārši uzstādīt.

Spēļu izgatavošana un tirdzniecība

Ja vēlaties lielformāta spēles iegādāties, pasūtiet tās pie mums, izgatavosim lielās āra spēles atbilstoši Jūsu vēlmēm. 

Iegādājieties klasiskās lielformāta spēles vai atsūtiet savas vēlmes un idejas, izgatavosim īpašas dizaina spēles tieši Jums.

Pasūtot komplektu, piedāvājam -

  • izveidot unikālu dizaina spēli tieši Jums;
  • klasiskajām spēlēm drukas laukumā iekļaut Jūsu nosaukumu, logotipu, vai citus dizaina elementus;
  • atbilstoši noformētus spēles kauliņus;
  • mainīt laukuma izmēru.

Unikāla iespēja, pasūtiet personalizētu lielformāta puzli ar izvēlēto foto un laukuma izmēru.

BigGames pasūtījuma izpildi nodrošina 10 darba dienu laikā no dizaina apstiprināšanas brīža.

JAUNĀKĀS SPĒLES

NOVUSS ir Latvijas nacionālais sporta veids un ir zināms, ka latvieši ar to aizrāvušies jau 1927. gadā. Nepaliec malā un izaicini savas ballītes viesus uz kārtīgu maču. 

KROKETS ir izraujoša spēle laika pavadīšanai dārzā, pļavā vai pludmalē. Arī bērniem tā ir viegli saprotama.

XL puzle. Lielformāta puzle. Dārza spēles. Lielās spēles. Dāvana kāzās.

Vēlaties asināt prātu baudot vasaru, piedāvājam nomāt lielo dārza PUZLI.  Puzles izmērs 80x60cm ar 48 gabaliem. Turklāt lielo puzli iespējams pasūtīt personalizētu ar Jūsu izvēlētu attēlu vai fotogrāfiju, tā būs burvīga dāvana kāzās vai citos svētkos.

XL Atmiņas spēle. Spēļu noma. Lielformāta atmiņas spēle. Dārza spēles.Patīk spēlēt galda atmiņas spēles, bet laikapstākļi neļauj to spēlēt ārā. Piedāvājam nomāt vai iegādāties XL ATMIŅAS spēli. Trenējiet atmiņu un baudiet vasaru!

Uzbur svētkus kopā ar Dekore

Lai bērnu ballīti, kāzas vai organizēto pasākumu padarītu vēl krāšņāku ieskaties mūsu drauga Dekore.lv mājas lapā. Piedāvājumā, ziedu sienas, galdu rotas, krēslu pārvalki un citas elegantiem svētkiem nepieciešamas dekorācijas.

Dekore.lv

0
www.biggames.lv

 .