Spēļu izgatavošana un tirdzniecība

Lielformāta spēļu izgatavošana ir personalizēta, jo strādājam ar katru klientu individuāli. Spēles dizainā iekļaujot klienta nosaukumu, logotipu vai citu identitāti, kā arī vienojoties par vēlamo spēles izmēru.

Jaunums - dažādas laminētas lielās grīdas uzlīmes! Grīdas klasītes, Alfabēts, Grīdas ciparu uzlīmes. Tās iespējams līmēt kā uz kāpnēm, tā gaitenī vai citā telpā.

Piedāvājam iegādāties zemāk attēlotos klasisko spēļu variantus, lai iepazītos ar izmēriem un cenām, lūdzu lejupielādējiet Spēļu katalogu

Sadarbojamies ar privātiem klientiem, izglītības iestādēm, pašvaldībām, viesu namiem un citiem uzņēmumiem. 

  • Brauciet atpūsties uz viesu namu Rakari vai baudiet gardu maltīti pludmales bārā MARE un spēlējiet Cirku. 
  • Tā pat mūsu spēles spēlē Cēsu, Valmieras, Mārupes, Stopiņu, Iecavas, Madonas, Tukuma, Preiļu, Ventspils un citu novadu izglītības iestāžu audzēkņi.
  • Apmeklējiet Turaidas muzejrezervātu un spēlējiet īpaši izveidotu spēli "Turaidas pils nocietinājums – aizsardzība un uzbrukums".
  • Brauciet uz brīnišķīgo Krāslavas pili, tur ir iespēja spēlēt vairākas mūsu izgatavotās spēles.
  • "Maija Grāfa svētki 2020" Rīgā Vērmanes parkā bija iespēja izspēlēt unikālo Viduslaiku cirku. 

Pasūtiet klasiskās lielformāta spēles vai atsūtiet savas vēlmes un idejas, izgatavosim īpašas spēles tieši Jums.

Turaidas muzejrezervātam izstrādāta jauna spēle atbilstoši ekspozīcijas tēmai "Turaidas pils nocietinājums – aizsardzība un uzbrukums". Izgatavota apļveida pamatne, kā arī ierasto spēles konusu vietā izveidoti apdrukāti finiera bruņinieki.


Krāslavas Pils vajadzībām izgatavotas vairākas lielformāta spēles. Unikālā koka kluču puzle, ar iekļautiem bērnu zīmējumiem, kā arī Atmiņas spēle, kuru spēlējot iespējams izbaudīt pils dārza burvību. Un jau ierastā dambrete, bet ar personalizētiem spēles kauliņiem. Kā arī Cirks - jaunā veidolā, uz pamatnes attēlojot pils dārzu un izveidojot spēli Krāslavas pils zelta atslēga.


Personalizēta cirka spēle viduslaiku tematikā.


Vēlaties ko īpašu, sazinieties ar mums zvanot pa tālruni 26450906 vai rakstot uz info@biggames.lv. 

Mēs strādāsim, lai Jūsu svētki būtu izdevušies.

0