Kontakti

Linda Kalniņa
Tālrunis: 26450906
E-pasts: [email protected]
Saņemšanas / nodošanas adrese: Piekūnu iela 10, Dzidriņas, Stopiņu pagasts, Ropažu novads

Rekvizīti 
Nosaukums:  x9.zone, SIA
Reģistrācijas Nr.:  LV40203222451
Juridiskā adrese:  Piekūnu iela 10, Dzidriņas, Stopiņu pagasts, Ropažu novads, LV-2130

Sazinieties ar mums un vienosimies par nomas laiku, saņemšanas veidu vai personalizētu spēļu un grīdas uzlīmju izgatavošanu.
* Goda ģimenes īpašniekiem noteiktās atlaides netiek summētas ar izsludinātajām akcijas atlaidēm.

Par BigGames

BigGames projekts aizsākās 2008. gadā, kad pašu vajadzībām tika izgatavots pirmais lielais dārza Cirks. Tā mēs to izmantojām ģimenē, izklaidējām draugus viesībās, kā arī skolēnu saliedēšanas pasākumos. Biznesa ideja azotē tika lolota 11 gadus, katrai labai idejai pienāk savs realizēšanas sākums un 2019. gadā bija pienācis BigGames laiks.
Tā no Cirka tapa BigGames, pirmais darbības pusgads sakrita ar aktīvo vasaras sezonu, līdz ar to pārsvarā tika strādāts pie nomas produktu izveidošanas un spēļu iznomāšanu dažādiem privātiem un publiskiem pasākumiem.
Pamazām saprotot tirgu un klientu vajadzības tika attīstīta ražošana, piedāvājot aizvien plašāku spēļu sortimenta klāstu. Kā arī strādāts pie personalizētu spēļu izgatavošanas, tādā veidā palīdzot klientiem ne tikai svētku un pasākumu organizēšanā, bet nodrošinot izklaides elementus arī ikdienā. Visas BigGames spēles izgatavotas no tādiem materiāliem, lai to spēlēšana būtu iespējama gan brīvā dabā, gan telpās.
Mūs kā sadarbības partnerus izvēlas izglītības iestādes, kafejnīcas, pasākumu organizatori, kā arī uzņēmēji un fiziskas personās, lai pasūtītu unikālas dāvanas.
Paplašinot savu darbību, papildus lielo spēļu izgatavošanai, tiek piedāvātas dažādas izglītojošas grīdas uzlīmes un spēles. Ar šo grīdas uzlīmju palīdzību iespējams atsvaidzināt un izdekorēt koplietošanas telpas.
Ar visu piedāvāto spēļu un uzlīmju klāstu piedāvājam iepazīties sadaļā VEIKALS, kur izvēloties atbilstošo produktu iegūsiet pilnīgu informāciju.
Ja ir jautājumi, priekšlikumi un pasūtījuma pieteikumi, lūdzu sazinieties ar mums zvanot pa tālruni 26450906 vai rakstot uz e-pastu [email protected]

Uz sadarbību!